Літня школа української мови

В Центрі іноземних мов КНУ імені Тараса Шевченка завершила роботу Літня школа української мови для іноземців. Цього року в школу приїхали аспіранти Оломоуцького університету (Чеська Республіка) – Маґдалена Ґардіас, Каміла Пшибильська та Міхаела Зорманова.

Літня школа української мови 2018р.

Окрім щоденних занять з української мови, які проводила доцент Л. Кравченко, слухачі мали можливість ознайомитися з історією української мови, літературою та кінематографом завдяки оглядовим лекціям викладачів кафедри української мови та прикладної лінгвістики - доцентів В. Коломийцевої, С. Різника О. Бас-Кононенко, професорів Л. Гнатюк, Ю. Мосенкіса, а також доцента кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Г. Жуковської.

Цікаві екскурсії, різноманітні майстер-класи ("Лялька-мотанка", "Витинанка"), спільні подорожі та святкування українських традиційних свят – усе це знайомить гостей з українськими звичаями, традиціями і культурою, а отже, сприяє повному зануренню в мовне середовище. У цьому їм активно допомагають студенти й аспіранти кафедри – Аліна Заболотна, Юлія Романюк, Олена Мельничук, Христина Петрів.

Студенти та гості з Чеської Республіки змогли побувати в Чернігові – відвідати історичні місця цього стародавнього українського міста, насолодитися його мальовничими краєвидами.