Викладачі

Викладачі
перської мови

Конончук Оксана Михайлівна

Кандидат філологічних наук

У 2002 р. закінчила Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «мова та література (перська)», здобула кваліфікацію «філолог, викладач, перекладач перської та англійської мов».
У 2007 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Стильова парадигма перської новелістики 20-х – 40-х років ХХ-го ст.».
З 2006 р. викладає в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка на кафедрі мов і літератур Близького та Середнього Сходу.
2010 р. закінчила факультет теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва й архітектури України за спеціальністю «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», здобула кваліфікацію «мистецтвознавець з образотворчого мистецтва, критик, дослідник, викладач».
Серед наукових інтересів: історія перської літератури, сучасна перська література, мистецтво Близького та Середнього Сходу, середньовічна мініатюра Близького та Середнього Сходу, теорія та практика перекладу, методика викладання перської мови.
Викладає курси: «Перська мова», «Теорія та практика перекладу», «Практика перекладу», «Основи ділової комунікації», «Стилістика перської мови», «Переклад юридичних текстів», «Переклад економічних текстів», «Техніка усного та письмового перекладу східної мови», «Культура усного та писемного мовлення», «Жанрова парадигма сучасного зарубіжного роману».
Проводить семінари з курсу «Професійна та корпоративна етика».
Проходила мовне стажування в Ірані, у Тегерані, в Університеті Тарбіят-е Модаррес (Університет підготовки викладачів) у січні-лютому 1999 р. та вересні 2001 – січні 2002 р. Неодноразово їздила до Ірану з діловою (переклад під час проведення ділових зустрічей та переговорів) та особистою (подорожі країною) метою.
Учасник всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій, автор наукових праць та методичних матеріалів, співавтор бібліографічного покажчика «Іраністика в Україні ХХ – початку ХХІ ст.».
Посіла призове місце на П’ятому Всеукраїнському конкурсі ісламознавчих досліджень молодих учених ім. А. Кримського (дослідження на тему: «Мініатюра «Мірадж Мухаммада» з Музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків у контексті шкіл іранської мініатюри XVI ст.») (2011 р.).
Нагороджена Почесною грамотою Посольства ІРІ в Україні (2010 р.).